1. AutoCopy – pravers tiems, kam reikia kopijuoti daug teksto, įprastai, kad greitai nukopijuoti teksta spaudžiam ctrl+c ir kad įterpti ctrl+v. Šio įskiepio pagalba tekstą norint nukopijuoti pakaks jį pažymėti, o norint įdėti paspausti vidurinį pelės klavišą.
  2. Google Gears – tiems, kam tenka naršyti atsijungus nuo interneto. Ir tiems kas naudojasi  Google produktais tokiais kaip: Gmail, Google Reader, Docs, Calendar. Bus sukurta duomenų bazė ir galima naršyti neprisijungus prie interneto.
  3. Personal Menu – bus sukurta meniu juosta, kuri yra visiškai kitokia už mums įprastinę. Aišku ir patogesnė.
  4. Better Gmail 2 – daug nustatymų susijusių su gmail.
  5. DownThemAll! – downoad manager, greitas, patogus, firefox pug-in. Tai viena iš populiariausių parsisiuntimų tvarkyklių, įskiepių.
  6. Tab Mix Plus – pagerins darbą su tab’ais. Labai reikalinga funkcija, undo tab close, kuri iš naujo atidaro uždarytą langą. Paryškine tabus, kurių dar nežiūrėjot ir kitos funkcijos.
  7. Automatic Save Folder – padės geriau susidoroti su parsiunčiamais failais.
  8. Adblock Plus – blokuoja įkyrias reklamas ir bannerius.
  9. Greasemonkey – tiesiog must have, java script ir šio įskiepio pagalba galima priversti tinklapius atrodyti ir funkcionuoti kitaip.
  10. foxmarks ir xmarks – pravers tiems, kas naudojasi keletu kompiuterių ir nori, kad jų bookmarks, įsiminti slaptažodžiai visada būtų visose naršyklėse.

Post Navigation