Atnaujinta – Video!

Ho Ho Ho! Ne, dar ne kalėdos, bet šventė beveik prilygstanti pastarajai. Kokia? Ogi pirmasis įrašas po 5 mėnesių pertraukos! Jeeee! Tai bent paatostogavom. Nors žodis atostogos nelabai tinkamas, nes visą tą laiką pradirbau. Tikiuosi ateitį rasti daugiau laiko rašliavoms. O šiandien trumpas (reik pradėt po truputį, berods taip sako…) gidas apie Chrome naršyklėje išsaugotus slaptažodžius.

Pasirinkau Chrome, nes pats ją naudoju ir šiuo metu tai greičiausiai populiarėjanti naršyklė visame pasaulyje. Į ginčus dėl ko ji geresnė už kitas nesivelsiu, nes kiekvienas turi savo nuomonę ir dažniausiai tai būna betiksliai argumentų švaistymaisi bandant įrodyti savo mėgstamiausios naršyklės privalumus prieš kitas. Tad prie reikalo. Jau senai visos naršyklės turi galimybę išsaugoti savo atmintyje įvestus slaptažodžius, taip jums nebereikia kiekvieną kartą patiems jų suvedinėt, galit sau leisti juos net pamiršti. Bet jeigu prireikė sužinoti koks tas slaptažodis? Nėra problemų, tai galima lengvai padaryti.

  • Spaudžiam ant rakto (dešiniam viršutiniam kampe) ir renkamės settings:

  •  Važiuojam į pačią apačią ir spaudžiam ant show advanced settings…
  • Susirandam skiltį Passwords and forms:

Paspaudus ant Manage saved passwords, atsiras langas su visais išsaugotais slaptažodžiais. Norint pamatyti slaptažodį, reikia jį pažymėti, pažymėjus atsiranda pasirinkimas show, kurį paspaudus slaptažodis parodomas.

Post Navigation