Gmail notifier yra programa, skirta pranešti jums apie naujus laiškus, gautus į jūsų gmail ar bet kokį kitą su gmail susijusį paštą. Prie laikrodžio bus ikona, kuri pradės mirksėti, kai ateis naujas laiškas. Taip pat galima nusistatyti, kad praneštų balsu, tada tikrai nepražiopsosite. Pati programa yra labai kompaktiška,naudoja mažai resursų, bet joje galime matyti kas atsiuntė laišką ir netgi jį perskaityti (jeigu tai tik paprastas tekstas). Galima laiškus pažymėti kaip perskaitytus, galima ištrinti. Programa puikiai dirba ir su keletu skirtingų pašto adresų. Visus nustatymus rasime paspaudę dešinį pelės klavišą ant ikonos esančios prie laikrodžio:

Norint pridėti pašto dėžutę spaudžiam Add… ir įvedam adresą, bei slaptažodį. Norėdami išmesti pašto dėžutę, spaudžiam Remove… Paspaudus Check Gmail Now programa iškart patikrins jūsų pašto dėžutes, o šiaip tikrina tam tikrais intervalais (pora minučių ar panašiai).

Preferences skiltyje rasime pagrindinius nustatymus, jų nėra daug. Svarbiausi mums yra šie:

  • Sound alert – jei pažymėsime, apie kiekvieną gautą laišką bus pranešama garsiai.
  • Run at startup – siūlau palikti pažymėtą, programa startuos kartu su windowsais.
  • Select sound file… – jeigu Sound alert palikote pažymėtą, tada galite garso pranešimui priskirti sau patinkančią muzikėlę ar kažką panašaus. Jeigu savo failo nenurodysit, bus pranešinėjama pagal nutylėjimą įrašytu moters balsu.

Post Navigation