Gmote – Tiems, kas nori naudot savo telefoną kaip distancinį valdymą(pultą…) savo kompiuteriui. Tikrai patogu, paprasta ir padeda išlaikyti gražią figūrą. P.S. lifehacker užrodė ir kitas android programas kurios atlieka panašią funkciją skaityti. Gmote veikimas paprastas, įsidiegiate gmote serverį į kompiuterį, gmote programą į telefoną ir prisijungiate su telefonu prie savo belaidžio interneto(jei neturit wireless routerio siunčiu „:(“ smailą). Taigi telefonas taps netgi geriau nei nuoitolinis valdymas, galėsite naršyti ir pasileisti failus esančius kompiuteryje arba paversti savo telefoną touchpadu.


Winamp – winampas prarado populiarumą kaip pc audio grotuvas tačiau grįžta kaip android muzikos grotuvas. Ir iš tiesų atrodo puikiai, groja neblogai ir tikrai vienas geresnių mp3 grotuvų androidam. Naudoju šiuo metu ir visai patenkintas.


Sleep-as-android – visad žiauriai patiko programos, kurios kaip nors seka, rodo, matuoja ir pan… kažką fiziško ir apčiuopiamo. Štai šis appsas seka jūsų miegą. Įjungiam šį appsą eidami miegoti ir pasidedam telefoną šalia savęs ant lovos(mjoa, kam tos merginos jei turim telefoną:D…). Telefoną nustatom į Flight mode, kad mažiau radiacijos gaut. Matuojamas miego ilgumas ir kaip ramiai gulite lovoje, kuo ramiau gulite be jokių vartymųsi ir pan tuo, ko gero, geresnis-gilesnis miegas. Štai taip ir matuojam su telefonu miego kokybę. Nemokama tik 14 dienų, po to teks pakloti kokį dolerį.
Paprastesnė alternatyva sleepbot – rodo kiek laiko šiąnakt miegojot? Kiek miegojot šią savaitę? Ar „nedamiegojot“? O gal permiegojot? Įdomi statistika gaunasi po vienos ar keleto savaičių. Tik bėda ta, kad vis pamiršti užstatyt prieš eidamas miegot 🙂


Taip pat keletas smagių matematinių žaidimukų Math maniac ir Math workout. Smagu ir dar šokia nauda smegeninei.

Turit androidą? Pasidalinkit įdomiomis programom komentaruose.

Post Navigation