Namaža dalis lankytojų, užklystančių į šį tinklapį ateina google paieškos pagalba. Kartais ieško linksmų dalykų, kartais rimtų, tačiau esmė yra tokia, kad šiame tinklapyje atsakymo būtent į tą klausimą nebuvo. Tad Kartas nuo karto pasistenksiu atsakyti į jūsų užklausas. Klausimas paryškintas, atsakymas po brūkšnelio.

Kaip istrinti tinklapius – vienas iš linksmeniųklausimėlių, matau auga jaunasis hakeris:) Savo tinklapį galima paprasčiausia ištrinti ištrynus failus iš ftp serverio, kuriame ir patalpinta svetainė. Dažniausia svetainės failai laikomi public_html kataloge.

Geriausios firefox programos – tikriausia turėjote omenyje įskiepiai(add-ons). Populiariausių sąrašas yra čia, visi kiti įskiepiai spausti čia.

Virusa pasidaryk pats – geriau nedaryk, o tai užkrėsi savo kompiuterį ;))

Google ikonos – google ikonų rinkinuką galima rasti šiame tinklapyje. Arba tiesiog pasinaudoti google paveikslėlių paieška ir išsirinkti kurių būtent tau reik.

Kaip susiinstaliuoti microsoft paketa – tai pavyzdys, kaip nereikėtų formuoti google užklausų. Reikėjo būtinai paminėti, kokį paketą norima instaliuoti. Dažniausia next next next… Daugiau nelabai galiu kuo padėti.

Windows cannot find explorer.exe – gal laikas perinstaliuoti windows?

Darbalauki ant ikonu juodas – darbalaukio spalvą pasikeisti galima taip: dešiniu pelės klavišu ant darbalaukio, pasirenkam properties, po to Desktop kortelę, na ir apačioje dešinėje belieka pasirinkti Color. Tikiuosi padėjau?

Kaip atidaryti part failą – part failas tikriausia bus vienas iš  didelio failo, kuris yra suskaldytas į mažesnius archyvus, dalis. Paspauskite dešinį palės klavišą ir pasirinkite Open with>Winrar. Reikia turėti visus part failus jeigu norite išskleisti suarchyvuotą ir suskaldytą failą.

Kur dingsta istrinti failai – dažniausiai jie keliauja į šiukšlių dėžę. Ištrynus juos ir iš ten jų nebelieka. Tačiau juos galima atkurti specialių programų pagalba. Tol, kol ant  ištrintų failų nebus užrašyti nauji. Tad jeigu ištrynėte svarbią informaciją skubėkite ją atkurti arba nebenaudokite to disko iki informacijos atkūrimo.

Failo irasymas i 2 diskus – tikriausia turite galvoje 2 cd ar dvd diskus. Reikėtų pasinaudoti winrar(populiariausia) ir tą  didelį failą suskaldyti dalimis. Detaliau aprašysiu atskiroje temoje.

Winxp valgo daug ram – pirmiausia reikėtų pažiūrėti kiek pas jus paleistų programų. Jeigu nedaug arba tik įjungus kompiuterį windows ima “valgyti” daug ram reikėtų labai rimtai praskanuoti  kompiuterį nuo virusų ir išanalizuoti koki procesai suvalgo tą ram.

Su kuo atidaryti iso failaDaemon tools. Naudoju, nesiskundžiu.

Dingo ekrano paveiksleliai startas – reiškia windowsai neužkrauna explorer.exe programos. Nes ji ir yra  tas startas, ikonos, my computer ir t.t… Spaudžiam ctrl+alt+del pasirenkam File>New task(Run…) įrašom explorer.exe, OK.

Per kiek laiko iraso windows – labai įvairiai, viskas priklauso nuo kompiuterio galimybių. Manau turėtų užtrukti apie pusvalandį.

Post Navigation