Nagi, tai ką vėl prigūglinote įdomaus?:) (užklausos netaisytos)

kur ieskot siuksliu dezes kai ji dingsta nuo ekrano – jeigu nėra šiukšlinės ją vistoje galimą įjungti pasinaudojus šiuo aprašymu. Arba spaudžiame DPK ant Desktop>Properties, pasirenkame tab’ą Desktop ir jo apačioje yra mygtukas Customize desktop… Atsidariusiame lange galite  palikti arba pašalinti ikonas nuo dadbalaukio. Kitas variantas yra įjungti sisteminių failų rodymą Tools>Folder Options>View Ir nuimti varnelę nuo Hide protected operating system files. Tada  vadinamą šiukšlinę galite rasti C:\RECYCLER adresu (RECYCLER katalogas bus visose kietojo disko particijose). Trinti pakavotus windows sistemos failus negalima, tad susiradę ko jums reikia išjunkite šių failų rodymą.

programa atidaryti visus failus – kaip nėra visų skonių ledų vienoje porcijoje, taip nėra ir programos, kuri galėtų dirbti su visais failais.

veliavu paveiksleliai – siūlau wikipedijos vėliavų paveikslėlių galeriją. Tarp kitko vėliavos būna ne tik valstybių, tad reikėtų ieškoti su daugiau raktinių žodžių.

NTLDR is missing – kiek man asmeniškai yra tekę susidurti su šia problema, tai būdavo problema su particijomis ar kietaisiais diskais. Ko pasekoje operacinė sistema nestartuodavo. Ateityje pasistengsiu aprašyti šią problemą plačiau.

kas yra virusai – programos.

kaip nulauzti nuo bioso pasvorda – atidaryti kompiuterio korpusą ir išimti bios bateriją. Palaukti na gal kokį pusvalandį, įdėti ją atgal. Bios slaptažodis turėtų būt dingęs. Taip pat šis būdas tinka atstatyti pradinius bios nustatymus (jeigu ką nors nustatėte ne taip ir kompiuteris nesikrauna)

kaip instaliuoti pasta – na dažniausiai paštas tikrinamas tiesiog internete užėjus į pašto svetainę. Tačiau galima naudoti ir specializuotas programas, tokais kaip: Outlook Express, Mozilla Thunderbird, The Bat! ir kt… O instaliuoti paštą tai reiškia instaliuoti pašto programą ar susikurti paštą?:)

kaip pazeti kiek kompiuteri vietos – nueiti į My Computer paspausti dešinį palės klavišą ant C: ar bet kurio kito disko, pasirinkti Properties (Nustatymai) na ir tas blynas parodo kiek vietos yra užimta ir kiek laisva.

pradiniai utorrent nustatymai – atstatyti pradinius utorrent nustatymus galima tiesiog perinstaliavus programą arba jeigu nenorite nieko instaliuoti iš naujo nueikite į C:\Documents and Settings\KompiuterioVardas\Application Data\uTorrent katalogą(pakeiskite KompiuterioVardas į savajį) ir ištrinkite settings.dat failiuką.

standartines windows xp isvaizdos atkurimas – einame į Control panel pasirenkame Display, naujame lange išsirenkame Appearance lauką ir iš windows and buttons pasirenkame vieną iš standartinių windows stilių.

ar dingsta informacija perrasant windows ,is disko D ? – ne, nedingsta. Tačiau būk tikras, kad instaliuodamas windows, juos instaliuoji būtent į C: diską.

Post Navigation