Trumpa apžvalgėlė apie galimybę naudotis “Micrososft Office” internete. Net nereikia turėti šio paketo kompiuteryje . Norint tai daryti, reikia užsiregistruoti Windows live svetainėje. Visas šis reikalas veikia duomenų saugyklos “SkyDrive” pagalba. Suteikiama 25GB talpykla, turėtų pilnai užtekti visiem atvėjams.

Pats Ofisas, žinoma, nėra lygiavertis įdiegtajam jūsų kompiuteryje, tad grandiozinių darbų apsiimti daryti nevertėtų (kol kas), bet greitai sukurti(neturint po ranka “Office” paketo), ar įkelti iš pc ir paredaguoti dokumentus galima gan neblogai. Svetainė kol kas siūlo “Word”, “Excel”, “PowerPoint”, ir “OneNote”. Visus svetainėje pradėtus dokumentus galima perkelti į kompiuterį ir toliau redaguoti programinio paketo pagalba ir atvirkščiai.  Dokumentais galima dalintis su kitais užsiregistravusiais vartotojais. Tuo pat metu su vienu dokumentu gali dirbti daugiau, nei vienas vartotojas, dokumentus atidaro ir išmanieji telefonai.

Šiandien truputį išmėginau wordą, kolegijoj atlikau ataskaitos aprašymą, pasitarnavo neblogai. Išbandžiau su keliom skirtingom naršyklėm. Opera buvo vienintelė, kuri sukėlė problemų, nelabai pavyko kąnors nuveikti. Gal jum labiau pasiseks. Visos kitos naršyklės ( FireFox, IE8/IE9 preview, Chrome) tvarkėsi gerai. Dokumentai saugomi  SkyDrive privačioje talpykloje, tada nereikia niekur persisiuntinėti dokumentų, turint interneto prieigą juos pasieksite visada.

Post Navigation