Taigi, kas per stebuklas tas Soluto? Jokio stebuklo čia kaip ir nėra, ypatingai pažengusiems kompiuterio vartotojams. Programa labiau skirta pradedantiesiems, vaizdi ir paprasta vartotojo sąsaja, su paaiškinimais. Soluto, kraunantis windows(nuo welcome sreeno), stebi visus procesus, bei skaičiuoja jų užkrovimo laiką. Maniškis užtruko apie 1min 40s, sumažinau iki 1min 30s. Nemanau, kad 10 sekundžių išgelbėjo mane, gal jūs pasieksite geresnių rezultatų, visgi būna atvejų kai daugybė nereikalingų procesų užtrunka ir keletą minučių. Gautus rezultatus programa sugrupuoja taip:

  • Procesai kuriuos patartina išjungti (žalia). Bet čia nereikėtų skubėti visko išjungti, nes sudeda tokius procesus kaip skype ir kitus naudojamus nuo pat kompiuterio įjungimo. Neapsimoka išjungti  Skype, kad sutaupyti kelias sekundes, o po to patiems įjunginėti programą ir vistiek laukti tas sekundes.
  • Procesai kuriuos galima išjungti, bet reiktų atidžiau pasižiūrėti ar tikrai norite tai padaryti(oranžinė). Šitam skyriui dažniausiai būna daugiausiai procesų, kuriuos galime išjungti. Prieš stabdydami įsitikinkite, kad jums to proceso tikrai nereikės.
  • Procesai kurių Soluto negali išjungti. Taip apsaugo nuo netinkamų procesų išjungimų(pilka).
  • Išjungti procesai(mėlyna).

(paveikslėlis didinasi)

Išjunginėjant procesus galime rinktis tarp Pause ir Delay. Pause – procesas nebus įjungtas, tai galėsite padaryti tik patys. Delay – proceso užkrovimas atidedamas iki tol, kol jūsų kompiuteris bus ramybės būsenoj (visi pradiniai procesai užkrauti).

Jeigu ištrinsite programą, visi pakeitimai nustos galioti. Asmeninis pastebėjimas, programa turinti išgelbėti nuo ilgo laukimo, kol visos programos užsikraus, patik kartais neblogai užstringa ir užtrunka kol įsijungia.

Post Navigation