isoico.ISO failas tai tas pats cd ar dvd diskas, kurį galite laikyti rankoje, įrašytas į kompiuterį(archyvas, atvaizdas). ISO failą galima iškart įrašyti į cd/dvd diską su bet kokia populiaresne cd/dvd įrašinėjimo programa (nemokamos irašymo programos). Arba jeigu nenorite gadinti diskų .iso failą galima atidaryti tiesiog kompiuteryjė na ir žinoma su juo elgtis kaip su normaliu disku(įdėti į cd/dvd įrenginį, mount).

Asmeniškai aš naudojuosi Daemon Tools ir winrar, šių dviejų programų pilnai užtenka darbui su iso failais.

Jeigu norite, kad šiuos failus visada galima būtų atidaryti su Winrar, eikite į winrar Options>Settings…(ctrl+s) meniu Intergration. Ir uždedame varnelę prie ISO. Nuo šiol visi ISO failai bus susieti su winrar.

Daemon Tools – sudėtingesnis, tačiau daugiau funkcijų turintis įrankis. Ši programa sukurs papildomą virtualų cd/dvd įrenginį(atsiras My Computer lange) į kurį galima bus virtualiai įdėti .iso failą(instaliuoti žaidimą, klausyti muziką, žiūrėti filmą ir t.t…) Įsidiegus šią programą šalia laikrodžio atsiras žaibo pavidalo ikona.
daemon
Spragtelėkite pele ant jos, atsiradusiame meniu pasirinkite Įrenginys:….. iššokusiame lange reikės susirasti virtualų diską kuris yra jūsų kompiuteryje, jį pasirinkti ir paspausti open. Viskas, dabar galima keliauti į My Computer ir naršyti po .iso failą ar atlikinėti bet kokius kitus veiksmus.

Žinoma tai ne vienintelės programos kurių pagalba galima atidaryti .iso failus. jeigu žinote geresnių atlernatyvų prašom siūlyti 😉

Post Navigation