Kasdieniniam pirato gyvenimo paįvairinimui nusprendžiau apžvelgti keletą populiariausių aštriabriaunių programėlių skitų… atspėjot – PIRATAVIMUIIIII!!!

Dar viena progamėlė kuri pas mane nukonkuravo sulužusį uTorrenta http://deluge-torrent.org/

utorrent

http://www.utorrent.com/ – piratų vėliavos vėliavnešys numeris vienas. Gaila kad naujose versijose atsirado reklamos, bet gi visiem gyvent reikia? Kitos populiaresnės programos turi lygiai tokį patį laukelių/langelių išdėstymą tad kažko fantastiško iš konkurentų fronto tikėtis sunku.

 

vuze

http://www.vuze.com/ – šis aparatas buvo suprogramuotas naudojant java, verta išbandyt ir pajust kaip kitaip viskas dirba(profesionalus paaiškinimas būtų jog tie mygtukai kažkaip kitaip spaudos:) ). Visgi kadangi esu pratęs prie utorrent tai ir liksiu su utorrent. Ko gero vuze aktualesnė linux naudotojams.

 

bitcomet

http://www.bitcomet.com/ – daug funkcijų, daug reklamų… Kažkada naudojau ir buvo tikrai populiari programa bet dabar regis apleidžia savo pizicijas.

 

bittorrent

http://www.bittorrent.com/ – Žinokit nenaudojau, bet žmonės šneka kad tai originali bittorrent programa 🙂

 

bittornado

http://www.bittornado.com/ – žmonėms ieškantiems funkcionalumo toliau ieškoti neverta. Maža/lengva ir greita programėlė skirta parsisiųsti vienam ar keliems failams. Po parsiuntimo spaudi Finish ir viskas, balius baigtas, nieko nesėėdini darbas baigtas. Tikrai patiko ir naudoju iki šiol.

 

Post Navigation