Keletas naudingų patarimų ir niekučių:

 

 

 

 

 

 

 

1. Flux – ar jums irgi vakare prasėdėjus prie kompiuterio pusę dienos skauda akis? O veidrodyje į jus žvelgia raudonakis vampyras? Tada mažiau sėdėkit prie kompiuterio, darykit pertraukas, atlikinėkit pratimus akims.

Tačiau jeigu taip neišeina.. Patarčiau sumažinti ekrano ryškumą(brightness) tikrai akys mažiau keps. Naudot tamsų ekrano foną kur įmanoma, jei koduojat koduokit ant juodo backgroundo. O jeigu tenka rašyt tekstus worde naudokit FLUX, ši programa pakeičia ekrano spalvą iš ryškiai baltos į ne tokią akis erzinančią gelsvą. Tekstams rašyt ir skaityt daug geriau, žiūrėt filmus ir dirbt su tarkim photoshop nepatariu. Šiaip tikrai padeda.

2. iPod lastPod – Turit iPod’ą? Naudojat Last.fm? Nekenčiat iTunes? Jums reikia Lastpod! Bandžiau priprast prie iTunes, bet taip ir nepavyko. Šiuo metu naudoju winamp kelti muziką į iPod ir Lastpod programą siųsti perklausytas dainas į lastfm. Sutaupo šiek tiek nervų..

3. iographica.com – Kurkit meną su savo pele(taip merginos irgi!). Ši programa seka kaip važinėjat su pelės kursorium po ekraną ir po kelių valandų gaunat kažką panašaus:

4,8h

 

Post Navigation