vlcKadangi neseniai populiarus video grotuvas VLC perkopė 1.0 versiją(siųstis), nusprendžiau pasidairyti kokios dar populiariausios programos video failų žiūrėjimui. Šiaip dažniausia naudojuosi VLC nes ši programa yra nemokama, paprasta, pritaikyta daugeliui operacinių sistemų, na ir groja praktiškai visus video failus be papildomų “kodekų”.

Tačiau, jeigu nerodo kokių nors video failų ir kartais prireiktų vadinamų codec. Yra keletas alternatyvų(patariu instaliuoti atidžiau ir nuimti varneles nuo nereikalingų papildomų programų, kurios yra šiuose paketuose)

  • CCCP – yra integruota keletas gorotuvų: Zoom Player ir Media Player Classic. Pats naudoju šį pack’ą. Matau viską 🙂
  • K-Lite – naudojau anksčiau. Taip pat yra integruotas Media Player Classic, kuris man asmeniškai labai patinka ir turėtų patikti tiems, kas mėgsta minimalistinį stilių.

mpc
Media player classic – taip tas juodas langas ir yra šis grotuvas, o ko daugiau gali reikėti? Išjungti papildomas juostas galima su ctrl+0 1 2 3…

gom
GOM Player – viena iš geriausių šio grotuvo funkcijų yra ta, kad jis gali groti sugadintus video failus. Sugadintos vietos bus tiesiog praleidžiamos, taip pat gali groti ir nebaigtus siųsti failus. Na ir begalė kitų funkcijų.

Kmplayer – dar vienas populiarus video grotuvas, tiesa asmeniškai nebandžiau, bet sprendžiant iš parsisiuntimų skaičiaus turėtų atlikti savo funkciją pakankamai gerai.

BSplayer – gali automatiškai ieškoti subtitrų internete. Originalus dizainas. Mokamoje versijoje šiek tiek daugiau funkcijų.

Na žinoma nepaminėjau Windows media player, bet jis atkeliauja iškart su windows OS… Ir be papildomų įskiepių nerodo daug failų. Video galima žiūrėti su “n” tam skirtų programų, tad kiekvienas gali rinktis pagal savo poreikius.

Post Navigation