Galbūt kamnors, dėl kažkokių priežasčių nepatinka win 7 default užduočių juostos dizainas. Esate pripratę iki kaulų smegenų prie xp ir įsirašę win 7 pasigedote įprastinio taskbar. Tai yra gana nesunkiai ištaisoma:

  • Spaudžiame dešinį pelės klavišą laisvoje užduočių juostos vietoje ir pasirenkam properties.

  • Taskbar buttons:  parenkame never combine. Kad juosta truputį nusileistų ir būtų mažesnė, kaip ant win xp, pažymime varnelę ant use small icons.

  • Reiktų pastebėti, kad visos jūsų prisektos iconos (pined) nepasikeičia, tad jas tiesiog išimame (unpin).Gauname kažką tokio:

Bet ar taip patogiau? Man asmeniškai ne.

Dar galime pažaisti su iconomis esančiomis prie laikrodzio. Pagal nutylėjimą visos jos dedamos į taip vadinamą debesį, tačiau toks būdas nėra labai patogus jei reikia greitai pasiekti vieną iš programų. Debesį galima panaikinti ten pat, kur keitėme užduočių juostą. Spaudžiame Properties ant užduočių juostos, tada Customize… ir uždedam varnelę ant Always show all icons…

Jeigu ikonų daug, tai nėra patogu, nes jos užima beveik pusę visos užduočių juostos. Siūlyčiau kitą variantą, tiesiog su pele nutempti iš debesies dažniausiai naudojamų programų iconas prie laikrodžio, tada jos liks ten visada, nebepasislėps i debesį, na o kitos, mažiau reikalingos bus paslėptos:

Jeigu užduočių juosta yra per siaura ir viskas į ją netelpa, galima praplatinti. Reikia ją atrakinti: dešiniu pelės klavišu ant užduočių juostos ir nuimame varnelę nuo lock the taskbar. Dabar užuočių juosta galima ištempti pelės pagalba.

Post Navigation